Franček!Toliko spominov mi bo ostalo. Res lepih in pogrešal bom druženje s tabo, ki je bilo vedno samo lepo. Žal mi je, ker si odšel tako prekmalu…Veliko tvojega smeha še naprej, kjerkoli boš sedaj…Reply
Iskreno sožalje, svojcem, Franček, počivaj v miru, tvoj smeh bo vedno ostal v spominu….
Počivaj v miru, prehitro si odšel ..
Iskreno sožalje sošolec Toni
Franček!
Toliko spominov mi bo ostalo. Res lepih in pogrešal bom druženje s tabo, ki je bilo vedno samo lepo. Žal mi je, ker si odšel tako prekmalu…Veliko tvojega smeha še naprej, kjerkoli boš sedaj…
Franc počivaj v miru.
Družini iskreno sožalje
Franček,počivaj v miru. Ostal boš v naših spominih.Družini izrekam globoko sožalje.
Dragi sodelavec Francek!
Pocivaj v miru.
Druzini izrekam iskreno sozalje.
Lepí spomin na dobrega nasmejanega človeka naj pociva v miru