7 komentarjev

  1. Franček!

    Toliko spominov mi bo ostalo. Res lepih in pogrešal bom druženje s tabo, ki je bilo vedno samo lepo. Žal mi je, ker si odšel tako prekmalu…Veliko tvojega smeha še naprej, kjerkoli boš sedaj…

Dodaj odgovor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment