Zapri oči, tako kot to počnemo ko sanjamo. Ker najlepše trenutke v življenju ne vidimo z očmi, ampak občutimo s srcem, ki ostanejo v večnem spominu….ko jutri ne pride več….še vidim tvoj obraz, slišim tvoj glas, tudi korak mi je znan. Ostaja spomin, ostaja praznina, molk in tišina….
Zapri oči, tako kot to počnemo ko sanjamo. Ker najlepše trenutke v življenju ne vidimo z očmi, ampak občutimo s srcem, ki ostanejo v večnem spominu….ko jutri ne pride več….še vidim tvoj obraz, slišim tvoj glas, tudi korak mi je znan. Ostaja spomin, ostaja praznina, molk in tišina….