1 komentar

  1. Zapri oči, tako kot to počnemo ko sanjamo. Ker najlepše trenutke v življenju ne vidimo z očmi, ampak občutimo s srcem, ki ostanejo v večnem spominu….ko jutri ne pride več….še vidim tvoj obraz, slišim tvoj glas, tudi korak mi je znan. Ostaja spomin, ostaja praznina, molk in tišina….

Comments are closed.