6 komentarjev

  1. Draga moja soseda se kr ne morem verjeti da se vec srecali ne bomo.bila si enkratna oseba. pocivaj v miru.osmanu in asmirju pa iskreno sozalje

  2. Inna lillahi ve inna ilejhi radž’iun
    Allah ti podario najljepše mjesto u Dženetu a porodica sabura

Comments are closed.