Veking d.o.o.

Pogrebi

Pogrebi


Pogrebne svečanosti
Datum pogreba
Ime in priimek Ura pogreba Pokopališče Veža št.

18.11.2019

Branko Breznik 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 11.00

15.11.2019

Antonija Bernard 13.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00

15.11.2019

Stjepan Marković 15.30

Pokopališče Teharje

ob 14.00

14.11.2019

Bojan Koželj 15.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.00

13.11.2019

Frančiška Turnšek Krulec 13.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 11.30

12.11.2019

Franc Kolšek 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30

11.11.2019

Helena Šega 14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.30

8.11.2019

Viktorija Čelik 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

7.11.2019

Angela Kovačec 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30

6.11.2019

Erna Gologranc 13.30

Poslovilna dvorana Veking

ob 12.30

4.11.2019

Franc Vuk 14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.30
30.10.2019 Ivan Klobučar 13.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
30.10.2019 Josif Andrašić 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
29.10.2019 Kemal Demirović 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
29.10.2019 Irena Martinuč 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
25.10.2019 Karl Lojen 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
25.10.2019 Jože Šantl 15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00
23.10.2019 Angela Štorman 11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00
23.10.2019 Frančiška Verdev 13.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
23.10.2019 Pavlina Mak 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
23.10.2019 Angela Tratnik 15.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 13.30
22.10.2019 Ivan Vok 13.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 12.00
22.10.2019 Stanislav Reberšak 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
21.10.2019 Ivana Kunc 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
21.10.2019 Emil Zvonimir Glavnik 15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.30
18.10.2019 Stefan Ivic 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
18.10.2019

Sandi Sever

15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00
17.10.2019 Vojko Franc Veber 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
16.10.2019 Zofija Veronika Mestnik 15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.30
15.10.2019 Karolina Irena Babić 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
15.10.2019 MEDNARODNI DAN OTROK 17.00

Mestno pokopališče Celje

grobno polje "SPOMINČICE"

11.10.2019 Stanislav Gorjup 11.00

Pokopališče Teharje

ob 9.00
11.10.2019 Elizabeta Florjanc 14.00

Pokopališče Teharje

ob 12.30
10.10.2019 Frančiška Kidrič 14.30

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.30
9.10.2019 Anton Fister 14.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00
9.10.2019 Kristina Dostal 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.30
8.10.2019 Janez Kovačič 11.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.00
8.10.2019 Friderik Hudournik 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
7.10.2019 Viljem Korošec 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
4.10.2019 Alojzija Koštomaj 13.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.30
3.10.2019 Grobno polje "SPOMINČICE" 10.00

Mestno pokopališče Celje

3.10.2019 Karl Oblak 15.00

Pokopališče Teharje

ob 11.00

2.10.2019 Albina Milanez 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30

30.9.2019 Dragiša Drago Vuković 13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

30.9.2019 Ana Brus 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.30

27.9.2019 Marija Stopar 12.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.30

27.9.2019 Martin Preložnik 14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30

25.9.2019 Štefan Turk 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

24.9.2019 Gabrijela Svet 12.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.30

24.9.2019 Marica Petrovič 14.30

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.30

23.9.2019 Peter Špes

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

20.9.2019 Nikolaj Zagoričnik

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

19.9.2019 Lana Zec

12.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 10.30

19.9.2019 Selim Gaši

13.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.30

19.9.2019 Hedvika Čokl

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

19.9.2019 Henrik Drame

15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.30

17.9.2019 Erika Majcen

15.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.30

11.9.2019 Zvonko Vijanej Krajnc

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30

5.9.2019 Katarina Škorjanc

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30

4.9.2019 Bogomir Bogataj

13.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 11.30

4.9.2019 Franc Strah

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

4.9.2019 Leon Leskovšek

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

3.9.2019 Stanislav Štor

12.00

Pokopališče Teharje

ob 10.00

29.8.2019 Ivan Tominc

11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00

29.8.2019 Marko Slokan

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

28.8.2019 Marija Mužič

11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00

28.8.2019 Silva Grabenšek

12.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.45

27.8.2019 Dušan Ivan Koštomaj

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

26.8.2019 Jožefa Čater

14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.30

23.8.2019 Frančiška Deželak

11.00

v krogu družine

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.00

23.8.2019

Ivka Rener

15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

23.8.2019

Maks Kramer

16.00

Mestmo pokopališče Celje

1 ob 13.00

22.8.2019 Matilda Dragar 12.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 10.30

22.8.2019 Viljem Žohar 14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.30

22.8.2019 Angela Kvenderc 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00

21.8.2019 Edita Strohmaier 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

21.8.2019 Drago Čuček 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

20.8.2019 Elizabeta Novokmet 13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

20.8.2019 Marija Lancner 14.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

20.8.2019 Janko Palir 16.00 Pokopališče Teharje ob 13.30
19.8.2019 Robert Ceraj 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30
16.8.2019 Janez Jazbinšek 11.30 Mestno pokopališče Celje 5 ob 10.30
16.8.2019 Mira Fišter

13.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.30

16.8.2019 Viljem Ošlak

14.30

Mestno pokopališče Celje

1 od 11.00 - 12.45

Sveta maša Cerkev Sv. Jožefa 13.00-14.00

14.8.2019 Brigita Kopinšek

12.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 11.00
14.8.2019 Draga Sorec

14.00

Pokopališče Teharje ob 12.00
14.8.2019 Frančiška Vrečer

15.30

Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00
12.8.2019 Marija Gajšek

11.00

v krogu družine

Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00
12.8.2019 Rafael Polšak

13.30

Mestno pokopališče Celje 2 ob 11.30
12.8.2019 Marija Planinšek

14.30

Mestno pokopališče Celje 5 ob 12.00
12.8.2019 Jožefa Vogrin

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30
9.8.2019 Stanislav Brinovec

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30
9.8.2019 Franc Kotnik

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.30
8.8.2019 Dojčin Gogić

13.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00
8.8.2019 Jure Jurček Cekuta

14.30

v krogu družine in prijateljev

Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.30
8.8.2019 Janko Podvornik

15.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30
7.8.2019 Peter Oprešnik

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00
7.8.2019 Antonija Antolin

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30
6.8.2019 Josip Roškarić

14.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00
6.8.2019 Štefanija Šešerko

15.30

Mestno pokopališče Celje 5 ob 13.30
5.8.2019 Jožefa Tomažič

11.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 9.00
5.8.2019 Anka Ivezić

v krogu družine

Mestno pokopališče Celje
2.8.2019 Iztok Blažević

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00
2.8.2019 Robert Vodopivc

15.30

Pokopališče Teharje ob 14.00
31.7.2019 Predrag Kapetanović

14.00

Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00
31.7.2019 Danijela Brand Kidrič

15.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00
30.7.2019 Smilja Busija

13.30

Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00
30.7.2019 Ivan Leskovšek

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00
29.7.2019 Slobodan Vilendečić

13.30

Mestno pokopališče Celje 2 ob 11.30
29.7.2019 Janez Gorenjc

14.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00
29.7.2019 Friderik Knez

15.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00
26.7.2019 Jožefa Čibej

14.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00
26.7.2019 Davor Kovačić

15.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00
25.7.2019 Bruno Plemenitaš

15.30

Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.30
22.7.2019 Marija Bogičevič

11.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00
22.7.2019 Josip Petrinović

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30
22.7.2019 Aleš Antauer

16.30

Mestno pokopališče Celje 1 ob 14.30
19.7.2019 Anton Filipič

12.30

Mestno pokopališče Celje 2 ob 10.30
19.7.2019 Stanislav Gorenjak

13.30

Mestno pokopališče Celje 5 ob 12.00
19.7.2019 Marko Stropnik

14.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.30
18.7.2019 Franc Šuster

15.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00
12.7.2019 Silva Kroflič

14.30

Pokopališče Teharje ob 12.00
11.7.2019 Alojzija Kantužer

14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
11.7.2019 Jožefa Pečnak

15.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00
10.7.2019 Frančiška Iršič

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
8.7.2019 Kemal Komarević

13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
8.7.2019 Nada Jelovšek

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
5.7.2019 Bogomir Paj

13.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 12.00
5.7.2019 Irmtraud Javh

10.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 9.00
4.7.2019 Franc Bohorč

11.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 10.00
4.7.2019 Peter Mlinar

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
3.7.2019 Ernest Oplotnik

14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
2.7.2019 Anica Gaberšek

14.30

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.30
1.7.2019 Blaž Janez Podpečan

11.00

Mestno pokopališče Celje

v krogu družine

4 ob 9.30
1.7.2019 Danica Bajda

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
28.6.2019 Črnej janez

11.00

Mestno pokopališče Celje

v krogu družine in prijateljev

1 ob 9.30
28.6.2019 Terezija Brložnik

14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
28.6.2019 Jožef Godunc

15.30

Pokopališče Teharje

ob 13.30
27.6.2019 Jožefa Železnik

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
27.6.2019 Ivana Kuzma

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
24.6.2019 Ana Marija Janušič

14.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00
20.6.2019 Jožefa Jevšenak

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
20.6.2019 Dušan Klenovšek

15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 11.00
19.6.2019 Vladimir Teržan

15.30

Pokopališče Teharje

ob 11.00
18.6.2019 Frančiška Mravlak

11.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 9.00
18.6.2019 Štefanija - Nada Bohorč

14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
17.6.2019 Stanislav Selič

10.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 9.00
17.6.2019 Peter Mernik st.

11.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 9.00
17.6.2019 Milka Skakić

13.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 12.00
13.6.2019 Sibiljka Tanđanović

13.00

Mestno pokopališče Celje

1 ob 11.00
13.6.2019 Miroslav Medved

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00
11.6.2019 Jožef Berginc

14.00

Mestno pokopališče Celje

sv. maša ob 13.00 cerkev sv. Jožef
10.6.2019 Ingo Vrščaj

15.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.30
6.6.2019 Neža Flis

14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.00
6.6.2019 Ivan Orešnik

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00
5.6.2019 Jožef Regula

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
3.6.2019 Marjan Turnšek

13.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
3.6.2019 Ida Pečenko

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
3.6.2019 Frančiška Lipovšek

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
31.5.2019 Ana Štancer

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.00
31.5.2019 Dušan Forštner

15.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 14.00
30.5.2019 Alojzija Centrih

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
30.5.2019 Zvonimir Močnik

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
29.5.2019 Milanko Deljić

13.00

Mestno pokopališče Celje

1 ob 11.00
29.5.2019 Zorica Zalokar

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
28.5.2019 Ladislav Keržič

13.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.00
28.5.2019 Darinka Đaković

14.00

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00
27.5.2019 Vladimir Petrov

11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 9.00
27.5.2019 Hermina Kolar

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
24.5.2019 Marija Hliš

16.00

Pokopališče Teharje

ob 13.00
22.5.2019 Matjaž Papler

15.00

Pokopališče Teharje

ob 13.00
20.5.2019 Ladislav Gobec

14.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00
17.5.2019 Jure Rotar

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00
16.5.2019 Marija Medle

11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00
16.5.2019 Branko Pustoslemšek

13.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00
16.5.2019 Ljudmila Kuder

14.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 13.00
16.5.2019 Alojzija Krašek

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
14.5.2019 Anton Bornšek

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
13.5.2019 Anton Vodišek

11.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.00
13.5.2019 Angela Brglez

14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
13.5.2019 Antonija Lončar

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
10.5.2019 Alojzija Čuk

12.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 11.00
10.5.2019 Franc Krajnc

13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00
10.5.2019 Vjekoslav Materić

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
10.5.2019 Almira Mlinarič

15.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 14.30
9.5.2019 Alojzij Weiss

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
9.5.2019 Franc Žaberl

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
8.5.2019 Višeslav Đurković

14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
Ernestina Lubej

v krogu družine

Mestno pokopališče Celje

7.5.2019 Marija Golouh

14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
7.5.2019 Angela Klep

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
6.5.2019 Filip Zdenko Rozman

16.00

Pokopališče Teharje

ob 12.00
3.5.2019 Grobno polje "SPOMINČICE"

10.00

Mestno pokopališče Celje

3.5.2019 Nikola Lazarević

11.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.00
3.5.2019 Dušan Dereani

13.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 11.00
3.5.2019 Jožefa Kotnik

14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
29.4.2019 Boško Gajšek

14.00

Pokopališče Teharje

ob 12.00
25.4.2019 Ratko Popović

14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
24.4.2019 Marija Hladin

13.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.30
24.4.2019 Alojzij Kumberger

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
24.4.2019 Marija Januš

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
23.4.2019 Štefan Povalej

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.30
17.4.2019 Jožefa Palir

12.30

Pokopališče Teharje

ob 10.30
17.4.2019 Silva Prelec

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.45
17.4.2019 Rudolf Krajnc

15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.30
16.4.2019 Đevida Pfeifer

14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.00
15.4.2019 Helena Anderluh

13.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
12.4.2019 Angela Gumpot

13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.15
12.4.2019 Marijan Bombač

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
11.4.2019 Marjana Medjo

13.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
11.4.2019 Marija Trbojevič

14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 10.00
11.4.2019 Olga Galjot

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 14.00
10.4.2019 France Kolar

12.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00
10.4.2019 Ivan Gričar

14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.00
9.4.2019 Reinhold Rajko Konec

14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 10.00
10.4.2019 Angela Kampuš

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 14.00
9.4.2019 Marija Gmajner

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 14.00
8.4.2019 Rozina Koštrica

13.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
8.4.2019 Majda Kink

14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
5.4.2019 Franc Dobrajc

Mestno pokopališče Celje

poslovitev med 11.00 -12.30 uro v vežici št.2
5.4.2019 Rozalija Trebičnik

13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00
5.4.2019 Amalija Škrobar

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
4.4.2019 Vili Čakš

13.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
4.4.2019 Carola Horjak

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
3.4.2019 Ivan Stvarnik

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
29.3.2019 Janez Križnik

-

Mestno pokopališče Celje

poslovitev med 11.00 - 12.30 uro v veži št. 3
29.3.2019 Janez Poglajen

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.15
29.3.2019 Silvija Cene

15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00
28.3.2019 Sonja Lepin

14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
28.3.2019 Boris Kramberger

15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
27.3.2019 Blanka Ljudmila Škerl

13.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 11.00
27.3.2019 Milena Kopčič

14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
27.3.2019 Angela Lončar

15.30

Pokopališče Teharje

ob 13.30
26.3.2019 Emil Jager st.

15.30

Pokopališče Teharje

ob 14.00
26.3.2019 Nikolaj Skamen

16.00

pokopališče Žalec

ob 13.00
25.3.2019 Karolina Teržan

14.00

Pokopališče Teharje

ob 10.00
25.3.2019 Alojz Ograjenšek

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
22.3.2019 Silva Jurjovec

13.30

Mestno pokopališče Celje

raztros ob 13.30
22.3.2019 Jože Verk

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00
21.3.2019 Marija Pajk

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00
20.3.2019 Ervin Razboršek

13.00

Mestno pokopališče Celje

1 ob 11.00
19.3.2019 Zofija Fric

14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
19.3.2019 Amalija Golob Lenart

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
18.3.2019 Viktorija Mirnik

15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
15.3.2019 Ema Gorjup

Mestno pokopališče Celje

poslovitev med 11.00 - 12.00 - veža št. 2

15.3.2019 Vekoslava Arnšek 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
12.3.2019 Dragica Karan 14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 11.00
11.3.2019 Slavica Lipovšek 14.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.30
11.3.2019 Edita Helena Lesjak 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
8.3.2019 Bojan Jurkošek 13.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.00
8.3.2019 Jožefa Orel 14.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
Bogdan Kurunič v krogu družine

Mestno pokopališče Celje

7.3.2019

Janez Wolhar 11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 9.00

6.3.2019

Vlatko Ivič 14.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00

5.3.2019

Mara Knežević 13.30

Mestno pokopališče Celje

5 ob 12.00

5.3.2019

Senad Ejub 14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.30

4.3.2019

Anton Virant 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00

4.3.2019

Janez Goršič 15.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.45

1.3.2019

Paul Jagrič 14.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

1.3.2019

Marija Lipovšek 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00

28.2.2019

Vilhelm Jurkošek 12.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.30

27.2.2019

Janez Podgoršek 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

25.2.2019

Danica Božnik

Poslovilna dvorana Veking poslovitev med 10.00 in 11.00 uro

25.2.2019

Mihael Meja

13.00

Mestno pokopališče Celje 2 ob 11.45

25.2.2019

Roza Kvar

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

22.2.2019

Neža Vodeb

14.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

20.2.2019

Ana Zupanc

11.00

Poslovilna dvorana Veking ob 10.30

20.2.2019

Janez Kampuš

15.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

19.2.2019

Marija Podlesnik

14.00

Mestno pokopališče Celje v krogu družine in prijateljev 3 ob 13.00

19.2.2019

Marija Magdalena Jazbec

15.00

Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

18.2.2019

Franc Kolar

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

18.2.2019

Werner Viktor Hafner

13.30

Polaganje žare na grobnem prostoru

-

15.2.2019

Marta Sketako

12.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 11.00

15.2.2019

Jožefa Ločnikar

13.00

Mestno pokopališče Celje 2 ob 11.30

15.2.2019

Viljem Korošec

14.00

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

15.2.2019

Ivana Strenčan

15.00

Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

14.2.2019

Božidar Perpar

13.30

Poslovilna dvorana Veking ob 12.30

13.2.2019

Miodrag Milošević

15.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

12.2.2019

Josip Bezenšek

14.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

12.2.2019

Neža Senegačnik

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

11.2.2019

Erna Baković

13.00

Mestno pokopališče Celje 5 ob 12.15

11.2.2019

Marija Kožel

14.00

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

11.2.2019

Neža Valenčak

15.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

7.2.2019

Rodoljub Blagojević

14.00

Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.30

7.2.2019

Carmen Rogelšek

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

6.2.2018

Josip Matić

13.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.15

6.2.2019

Hartviga Simonič

14.30

Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

6.2.2019

Milan Mirnik

15.30

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30

5.2.2019

Srečko Mastnak

13.00

Mestno pokopališče Celje 1 ob 11.00

5.2.2019

Minka Zaponšek

14.00

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

5.2.2019

Franc Izlakar

15.30

Pokopališče Teharje ob 12.00

4.2.2019

Henrik Vladimir Grubelnik

13.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

4.2.2019

Adolf Otorepec

14.00

Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

1.2.2019

Jožefa Jazbinšek

10.30

Mestno pokopališče Celje 4 ob 9.30

1.2.2019

Stanko Esih

13.00

Poslovilna dvorana Veking ob 12.00

31.1.2019

Marija Vodišek

11.00

Poslovilna dvorana Veking ob 10.00

31.1.2019

Janko Aplenc

14.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

30.1.2019

Helena Primožič

14.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

29.1.2019

Vilibald Drago Raznožnik

14.00

Poslovilna dvorana Veking ob 13.00

29.1.2019

Drago Žuža

15.00

Pokopališče Žalec ob 12.00

28.1.2019

Alojzija Jezernik

11.00

Na grobnem prostoru odd. z7

25.1.2019

Ivan Koželnik st.

13.00

Mestno pokopališče Celje 2 ob 11.00

25.1.2019

Slavica Centrih

14.00

Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

24.1.2019

Stanko Leskovšek

13.00

Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

24.1.2019

Branko Gašpar 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

23.1.2019

Majda Želj Mestnopokopališče Celje 4 poslovitev od 10.00-11.00

23.1.2019

Martin Topole 13.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.00

23.1.2019

Helena Kavčič 15.00 Mestno pokopališče Celje 5 ob 14.00

22.1.2019

Marjan Polšak 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.30

22.1.2019

Marjan Weissenbach 15.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

21.1.2019

Emilija Mlakar 15.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.30

18.1.2019

Marija Stopinšek 12.00 Mestno pokopališče Celje 5 ob 10.00

18.1.2019

Franc Knez 13.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 11.00

18.1.2019

Marija Kukurič 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.30

17.1.2019

Jožefa Šoba 13.00 Pokopališče Teharje ob 11.00

17.1.2019

Franjo Krašek 15.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.30

16.1.2019

Frančiška Povalej 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

16.1.2019

Štefan Koštomaj 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30

15.1.2019

Alojz Jakulin 13.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

15.1.2019

Ramiz Šistek 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.30

14.1.2019

Marija Kajba / Poslovilna dvorana Veking
Poslovitev med 10.00 in 11.00

14.1.2019

Cecilija Peklar 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

14.1.2019

Janez Novak 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

11.1.2019

Zofija Cvelfer 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

10.1.2019

Alojz Jagrič 13.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

10.1.2019

Rozalija Arnšek 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

9.1.2019

Jožef Pešak 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

9.1.2019

Andrej Zottl 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

8.1.2019

Janez Lukman 12.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 10.00

8.1.2019

Doroteja Frančiška Bajić 13.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 11.30

8.1.2019

Viktorija Vinko 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

7.1.2019

Frančiška Kolenc 13.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 11.00

7.1.2019

Franc Mohorič 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

7.1.2019

Oto Jožef Simončič 15.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

4.1.2019

Frančišek Žurbi 12.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 10.30

4.1.2019

Ivan Rabuzin 14.00 Poslovilna dvorana Veking ob 13.00

4.1.2019

Anton Kočevar 15.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 14.30

3.1.2019

Anton Pirtovšek 14.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.30

31.12.2018

Karl Lipovec 12.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.00

31.12.2018

Darko Ostruh 13.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

28.12.2018

Alojzija Herman 13.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.00

27.12.2018

Jožefa Jurak 13.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

27.12.2018

Angela Bizjak 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.30

27.12.2018

Marijan Skamen 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

24.12.2018

Marija Škrobar 13.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 11.00

24.12.2018

Boris Pavić 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

24.12.2018

Marija Habjanič 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

21.12.2018

Miloslav Mesarič 11.00 Poslovilna dvorana Veking ob 10.00

21.12.2018

Friderik Špingler 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

19.12.2018

Ivica Kelavić 12.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 11.00

19.12.2018

Olga Sever 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

14.12.2018

Zofija Nardin 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

14.12.2018

Berta Jezernik 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

12.12.2018

Angela Farčnik 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

11.12.2018

Aleksander Kandorfer 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

11.12.2018

Ivana Podergajs Vidmajer 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30

10.12.2018

Marija Zofija Rebov 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

10.12.2018

Vida Jezovšek 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

7.12.2018

Sebastjan Cesar 13.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00

7.12.2018

Sead Jakupović 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

7.12.2018

Ana Planinšek 15.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.45

5.12.2018

Ana Cesnik 13.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

5.12.2018

Franc Ramšak 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

5.12.2018

Viljemina Regula 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.45

3.12.2018

Fadil Memčić 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

3.12.2018

Angela Vaupotič 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

30.11.2018

dr. Aleš Demšar 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

29.11.2018

Vincenc Toman 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

27.11.2018

Zvonko Tkalec 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

27.11.2018

Dušan Maksimović 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

26.11.2018

Stanislava Jurše 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

26.11.2018

Ciril Golež 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30

23.11.2018

Jožef Domjan 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

22.11.2018

Jožica Kotar 12.00 Poslovilna dvorana Veking ob 11.00

22.11.2018

Vida Taciga 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

22.11.2018

Leander Milan Litera 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

21.11.2018

Margareta Schlosser 13.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

21.11.2018

Bojan Plevnik 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

20.11.2018

Danijel Mauer 13.00 Pokopališče Teharje ob 12.00

19.11.2018

Miran Hrastnik Poslovitev med 12.30 in 14.30 uro Mestno pokopališče Celje 3

19.11.2018

Peter Glas 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

16.11.2018

Marija Čendak 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

16.11.2018

Irena Bezgovšek 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

16.11.2018

Jožef Kamplet 13.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

15.11.2018

Marija Novak 15.30 Pokopališče Teharje ob 13.00

14.11.2018

Ivanka Pap 13.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.30

14.11.2018

Ivana Emilija Šlosar 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

13.11.2018

Albin Vipotnik 14.00 Pokopališče Teharje ob 10.00

12.11.2018

Hilda Šlogar 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

9.11.2018

Hasema Jakupović 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

8.11.2018

Ivan Flis 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.30

8.11.2018

Alojzij Užmah 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

7.11.2018

Stanislav Šipec 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

6.11.2018

Vojislav Gajević 14.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

6.11.2018

Milan Novak 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

5.11.2018

Marija Koštomaj 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

5.11.2018

Zoran Finc 15.30 mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

2.11.2018

Franc Plevnik 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

30.10.2018

Rafael Zavšek 12.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.00

30.10.2018

Marija Vidmar 13.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

30.10.2018

Franc - Branko Renčelj 15.30 Pokopališče Teharje ob 14.00

29.10.2018

Matilda Jesenek 13.00 Pokopališče Teharje ob 11.00

29.10.2018

Stanislava Javoršek 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

26.10.2018

Idriz Aljija 11.00 Mestno pokopališče Celje 5 ob 10.00

26.10.2018

Vincencij Andoljšek 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

26.10.2018

Matej Bračko 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 14.00

25.10.2018

Helena Žibret 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

25.10.2018

Viljem Šelekar 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30

24.10.2018

Štefanija Holobar 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

23.10.2018

Marija Novak 14.30 mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

23.10.2018

Ivan Velenšek 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

22.10.2018

Egidija Stanojlović 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

22.10.2018

Magda Hadžisalihović 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

19.10.2018

Leopoldina Brinovc 14.00 Pokopališče Teharje ob 12.00

19.10.2018

Martin Lipovšek 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.30

18.10.2018

Ljudmila Lešer 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

17.10.2018

Milan Kragl 14.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

17.10.2018

Ana Romih 15.30 Pokopališče Teharje ob 13.30

15.10.2018

Brane Unijat 13.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.30

15.10.2018

Marjan Dečman 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

15.10.2018

Antonija Ramšak

15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

15.10.2018

Mednarodni dan otrok

"SPOMINČICE"

17.00 Mestno pokopališče Celje

12.10.2018

Dragica Janežič 12.00 Poslovilna dvorana Veking ob 11.00

12.10.2018

Ida Brečko 15.30 Pokopališče Teharje ob 14.00

11.10.2018

Nada Pernić 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.30

9.10.2018

Mitar Đaković 14.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

9.10.2018

Leopoldina Mihevc 15.30 Pokopališče Teharje ob 13.30

8.10.2018

Domen Ramšak 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

8.10.2018

Frančiška Škrabl Močnik 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

5.10.2018

Ivan Jež 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 14.00

4.10.2018

Grobno polje "SPOMINČICE" 10.00 Mestno pokopališče Celje

3.10.2018

Stanislav Pesan 15.30 Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00

2.10.2018

Vladimir Bobnar 14.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

2.10.2018

Leopold Salobir 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

1.10.2018

Anton Koražija 11.00 Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00

1.10.2018

Ljudmila Janežič 15.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 14.00

28.9.2018

Savo Marković 14.00 Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00

27.9.2018

Josip Pliberšek 14.00 Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00

27.9.2018

Nataša Majcen 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

26.9.2018

Antun Škoflić 13.00 Poslovilna dvorana Veking

ob 12.00

26.9.2018

Jožica Penič 15.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30

25.9.2018

Angela Pevec 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

24.9.2014

Mitja Robida 13.30 Mestno pokopališče Celje

2 ob 11.30

24.9.2018

Amalija Mandir 14.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

24.9.2018

Anica Kapel 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

21.9.2018

Karolina Lapan Banič 14.30 Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00

20.9.2018

Juro Jakovljević 15.00 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

19.9.2018

Igor Belle 15.00 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

18.9.2018

Jožef Ratajc 14.00 Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

18.9.2018

Neža Krivec 15.00 Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00

17.9.2018

Milan Petek 13.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

17.9.2018

Vilhelmina - Vilma Džafič 14.30 Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.30

17.9.2018

Dušan Zupanc 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00

14.9.2018

Frančiška Tofant 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

13.9.2018

Angela Mohorčič 13.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.00

13.9.2018

Silva Večko 14.30 Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.00

12.9.2018

Ljudmila Lajh 13.30 Mestno pokopališče Celje

5 ob 11.00

12.9.2018

Alojzija Leskovšek 14.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00

12.9.2018

Stanislav Petrič 15.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

10.9.2018

Jožef Martin Umek 15.00 Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.30

7.9.2018

Marta Lipuš 15.30 Mestno pokopališče Celje

2 ob 14.30

31.8.2018

Stanislava Bernard 13.00 Poslovilna dvorana Veking

ob 12.00

31.8.2018

Jožef Kolčan 15.00 Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30

30.8.2018

Emerik Valenčak 14.30 Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30

30.8.2018

Josip Trusk 15.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

30.8.2018

Ana Lipovšek 16.30 Mestno pokopališče Celje

2 ob 14.00

29.8.2018

Jožef Videc 14.30 Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00

29.8.2018

Simon Višnar Jernej 15.30 Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00

28.8.2018

Danijela Rozoničnik 12.00 Mestno pokopališče Celje

2 ob 10.00

28.8.2018

Terezija Hudina 13.00 Mestno pokopališče Celje

3 ob 11.00

28.8.2018

Rudolf Stanko Simčič 15.00 Poslovilna dvorana Veking

ob 14.00

27.8.2018

Jože Terbovc 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 14.00

27.8.2018

Jera Šolinc 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

24.8.2018

Marijan Belas 13.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

24.8.2018

Milkan Rodić 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

23.8.2018

Joseph Hampton poslovitev od 12.00 do 13.00 Poslovilna dvorana Veking

23.8.2018

Dragiša Lukić 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

23.8.2018

Danijel Bekčić 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

22.8.2018

Mirko Podvezanec 14.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.30

22.8.2018

Alojzij Mežnar 16.00 Poslovilna dvorana Veking ob 15.00

21.8.2018

Karolina Bonajo 14.00 Poslovilna dvorana Veking ob 13.00

20.8.2018

Franjo Kontrec 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

17.8.2018

Jovo Krljanović 14.30 Mestno pokopališče Celje 5 ob 13.00

16.8.2018

Jožef Turk 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.30

14.8.2018

Aleksander Raušer 13.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.30

13.8.2018

Marija Lebarič 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.30

10.8.2018

Frančiška Toman 13.00 Poslovilna dvorana Veking ob 12.00

10.8.2018

Jožica Štor 15.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

9.8.2018

Rozalija Kunaj 14.30 Mestno pokopališče Celje 5 ob 12.45

8.8.2018

Frida Napred 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

3.8.2018

Ljubica Majetić 11.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00

3.8.2018

Marija Skale 13.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

3.8.2018

Albin Šket 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 11.00

3.8.2018

Franja Zupanc 15.30 Mestno pokopališče Celje 5 ob 13.00

1.8.2018

Martin Cizelj 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

31.7.2018

Stanislav Konušek 14.30 Pokopališče Teharje ob 12.00

30.7.2018

Franc Knafelc  Poslovitev od 12.00-14.00 Poslovilna dvorana Veking od 12.00-14.00

27.7.2018

Blaž Vavdi 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

26.7.2018

Marija Vidovič 13.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

26.7.2018

Zorislava Jelovšek 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

26.7.2018

Franc Cizelj 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

24.7.2018

Milena Kos 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

24.7.2018

Marijan Pukmeister 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

23.7.2018

Vera Pipal 11.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00

23.7.2018

Ivana Žerovnik 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.30

20.7.2018

Priska Ferlinc 12.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 11.00

20.7.2018

Ivan Mirnik 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 10.00

18.7.2018

Danijel Klezin 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

18.7.2018

Marija Dravinec 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

13.7.2018

Avguštin Premuš 11.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob  9.45

12.7.2018

Anica Križnik 15.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

12.7.2018

Dragotin Hladin 11.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00

11.7.2018

Fanka Kovačić 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.30

5.7.2018

Franc Golhleb 14.00 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

4.7.2018

Vladimira Lettig 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

3.7.2018

Milena Kvas 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

29.6.2018

Dagmar Gradišar 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.30

28.6.2018

Ivan Pogladič 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

27.6.2018

Avgust Jagrič 11.00 Poslovilna dvorana Veking 10.00

27.6.2018

Djordje Njomtato 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

22.6.2018

Jožefa Bokal 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

21.6.2018

Ivan Rečnik 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

20.6.2018

Branko Medvešek 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

20.6.2018

Franc Tratnik 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

18.6.2018

Pavla Tržan 14.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

15.6.2018

Jože Les 13.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

15.6.2018

Vida Cizelj 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.30

15.6.2018

Ana Marija Lavrič 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

13.6.2018

Ivana Dobrajc 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

12.6.2018

Marija Carič 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

12.6.2018

Stanko Oprešnik 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

11.6.2018

Stanislav Slemenšek 11.00 Mestno pokopališče Celje 4 ob 10.00

8.6.2018

Marijan Glavač 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

6.6.2018

Srećo Međed 14.00 Mestno pokopališče Celje 2 ob 12.00

6.6.2018

Živko Petrović 15.00 Mestno pokopališče Celje 5 ob 13.00

5.6.2018

Rudolf Sečko 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

5.6.2018

Roman Jeler 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 11.30

29.5.2018

Franc Dušan Kunc 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

25.5.2018

Antonija Oset 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

23.5.2018

Stanislav Pesan 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

22.5.2018

Rudolf Sajovic 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

22.5.2018

Dušan Kočevar 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 15.00

21.5.2018

Ana Kralj 14.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 12.00

21.5.2018

Vekoslava Martina Korošec 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

18.5.2018

Danica Ojstršek Žnidaršič 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.00

18.5.2018

Katarina Šibanc 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

17.5.2018

Ivan Vrečer 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

16.5.2018

Martin Kvar 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 12.00

16.5.2018

Dušan Jereb 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

14.5.2018

Doroteja Potočan 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.00

14.5.2018

Rozalija Dravinec 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.30

11.5.2018

Ljudmila Lilija 12.00 mestno pokopališče Celje 3 ob 10.00

11.5.2018

Ivana Brečko 14.30 Mestno pokopališče Celje 2 ob 13.00

9.5.2018

Ida Sevšek 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

8.5.2018

Marica Žohar 14.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 13.30

8.5.2018

Marija Završki 15.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

7.5.2018

Janez Lovrenc Volf 13.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 12.00

7.5.2018

Bogoljub Keber 14.30 Mestno pokopališče Celje 3 ob 13.30

7.5.2018

Boris Lipovšek 15.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.00

4.5.2018

Ružica Pestner 14.30 Mestno pokopališče Celje 1 ob 13.30

4.5.2018

Franc Sintič 15.30 Mestno pokopališče Celje 4 ob 14.00

3.5.2018

Marija Velej 13.30 Pokopališče Teharje ob 12.00

3.5.2018

Adolf Leskovšek 15.00 Mestno pokopališče Celje 3 ob 14.00

3.5.2018

"SPOMINČICE" 10.00 Mestno pokopališče Celje -

30.4.2018

Avguštin Požek 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

26.4.2018

Franc Kenda 11.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00

24.4.2018

Ivan Stojan 14.30

Pokopališče Teharje

ob 12.30

23.4.2018

Ana Dimec 13.00

Pokopališče Teharje

ob 11.00

23.4.2018

Sreto Ikanović 14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 13.00

20.4.2018

Franc Vidovič 13.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00

20.4.2018

Vilma Gorjup 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

20.4.2018

Terezija Vidmar 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

19.4.2018

Marija Homšak 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00

19.4.2018

Palmira Godunc 15.30

Pokopališče Teharje

ob 13.30

17.4.2018

Jožef Žnidar 14.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00

13.4.2018

Marija Vrenko 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30

10.4.2018

Vida Gorenjak 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 14.00

9.4.2018

Pavel Kumer 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

9.4.2018

Feliks Černak 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

6.4.2018

Milan Panič 13.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

6.4.2018

Alojz Potočnik 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30

6.4.2018

Nada Božič Belak 15.30

Mestno pokopališče Celje

2 ob 14.00

3.4.2018

Jasmina Sintič 11.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00

3.4.2018

Vjekoslav Peček 12.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.30

30.3.2018

Matjaž Medved 13.00

Mestno pokopališče Celje

1 ob 11.00

30.3.2018

Edvard Gajšek 14.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00

30.3.2018

Adela Koren 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

29.3.2018

Jožefa Doberšek 13.30

Pokopališče Teharje

ob 12.00

29.3.2018

Stanko Pajman 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

28.3.2018

Frida Vodeb 15.30

Pokopališče Teharje

ob 13.30

27.3.2018

Marija Mastnak 14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 10.00

26.3.2018

Frančiška Ferant 12.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 11.00

26.3.2018

Peter Naraks 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30

23.3.2018

Metoda Žgeč 12.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 11.00

23.3.2018

Gani Memeti 13.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 11.30

23.3.2018

Milan Mihelič 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

22.3.2018

Ana Herman 13.00

Mestno pokopališče Celje

5 ob 10.30

22.3.2018

Tomo Juren 14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00

22.3.2018

Silva Krajnc 15.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00

21.3.2018

Ivanka Simon 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 12.30

20.3.2018

Darko Kotnik 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30

20.3.2018

Jana Žnidar Kuclar 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

16.3.2018

Olga Vrečer 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

15.3.2018

Ivan Regoršek 11.00

Pokopališče Teharje

ob 9.00

14.3.2018

Anica Stoklas 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

12.3.2018

Miran Kit 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00

9.3.2018

Robert Pernat 15.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 14.00

7.3.2018

Marija Berger 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.15

7.3.2018

Alojzija Lazar 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30

6.3.2018

Ivan Štefančič 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00

5.3.2018

Stanko Pušnik 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.30
5.3.2018 Bogomir Čonč 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
2.3.2018 Franjo Lozer 12.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 11.00
2.3.2018 Zora Štefanija Rojc 15.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 14.00
2.3.2018 Albin Škorjanc 16.00

Pokopališče Teharje

ob 14.00
1.3.2018 Srečko Holcinger 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
26.2.2018 Karl Schmautz 14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
23.2.2018 Jožefa Lončarevič 14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
23.2.2018 Zofija Matijaž 15.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 14.00
22.2.2018 Friderik Johan 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
21.2.2018 Anton Škerbec 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
21.2.2018 Olga Mesarec 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
20.2.2018 Jožef Plevnik 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
19.2.2018 Herman Kovačič 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
19.2.2018 Ferdinand Gajšek 14.00

Pokopališče Žalec

ob 12.00
16.2.2018 Janez Judež 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
14.2.2018 Albert Zaveršnik 14.30

Mestno pokopališče Celje

1 ob 12.00
12.2.2018 Alojzija Žolnir 11.30

Pokopališče Teharje

ob 9.30
12.2.2018 Leon Škoberne 14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
12.2.2018 Ana Ulaga 15.00

Mestno pokopališče Celje

1 ob 13.00
9.2.2018 Jožef Galof 14.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
9.2.2018 Jožef Arlič 15.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
7.2.2018 Angelina Jurjevec 14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
6.2.2018 Marija Karlin 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 12.00
2.2.2018 Terezija Juhart 12.30

Pokopališče Teharje

ob 11.30
2.2.2018 Ladislav Logar 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
1.2.2018 Maks Lorger 14.00

Mestno pokopališče Celje

3 ob 12.00
31.1.2018 Franc Koren 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
30.1.2018 Marija Žugelj 12.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 11.00
30.1.2018 Franci Filipčič 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
30.1.2018 Maksimiljan Lebič 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
29.1.2018 Vesna Polak 12.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 10.30
29.1.2018 Marija Hrastnik 14.00

Pokopališče Teharje

ob 13.00
29.1.2018 Karl Ceraj 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
26.1.2018 Radovan Božič 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
25.1.2018 Milena Kalan 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.30
24.1.2018 Jožef Šinkovec 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
22.1.2018 Ljudmila Tisel 14.00

Mestno pokopališče Celje

5 ob 12.00
22.1.2018 Jožef Cvelfer 15.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.30
19.1.2018 Rozalija Gajšek 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00
16.1.2018 Bernard Čater 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00

15.1.2018

Ivan Oset 14.30

Mestno pokopilšče Celje

2 ob 12.30
15.1.2018 Ivana Jukič 12.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 9.00
12.1.2018 Zlatko Mastnak st. 14.00

Poslovilna dvorana Veking

ob 13.00
11.1.2018 Franc Lešnik 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
10.1.2018 Mile Kokanović 14.00

Mestno pokopališče Celje

2 ob 12.00
8.1.2018 Jožefa Videc 14.30

Mestno pokopališče Celje

3 ob 13.00
8.1.2018 Terezija Burnik 15.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.30
5.1.2018 Marija Kvas 14.30

Mestno pokopališče Celje

4 ob 12.00
3.1.2018 Breda Štor 13.00

Pokopališče Teharje

12.00
3.1.2018 Terezija Dečman 15.00

Mestno pokopališče Celje

4 ob 13.00

Kontakt

Veking d.o.o. / Teharska cesta 54 / 3000 Celje
Tel: 03 428 13 00 / E-pošta: veking@t-2.net / Dežurna služba: 051 330 360

Nahajte se na: Pogrebi